Moderators: C_arola, Coby, Nicole288, Dyonne
Citaat:Springen:
Bart Bles (Babberich) – Israel vd Dennehoeve N.O.P., Kriskras DV
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) – OAK Grove’s Carlyle
Willem Greve (Markelo) – Zypria S N.O.P.
Marc Houtzager (Rouveen) – Sterrehof’s Calimero, Sterrehof’s Dante N.O.P.
Kevin Jochems (Sliedrecht) – Turbo Z
Wout Jan van der Schans (Nijkerk) – A S Bombay
Frank Schuttert (Meeuwen) – Lyonel D
Harrie Smolders (Grobbendonk (Bel.)) – Dolinn N.O.P., Bingo du Parc, Monaco
Eric van der Vleuten (Mierlo) – Wunschkind 19
Maikel van der Vleuten (Mierlo) – Beauville Z
Jur Vrieling (Holwierde) – KM Chalcedon, Fiumicino van de Kalevallei
Dressuur:
Marlies van Baalen (Brakel) – Ben Johnson, Go Legend
Adelinde Cornelissen (Nijkerk) – Aqiedo, Zephyr, Fleau de Baian, Govenor-STR
Edward Gal (Oosterbeek) – GLOCK’s Toto JR. N.O.P., GLOCK’s Total US
Dinja van Liere (Werkendam) – Hermes, Haute Couture
Patrick van der Meer (Naaldwijk) – Chinook
Anne Meulendijks (Heeze) – MDH Avanti N.O.P.
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) – GLOCK’s Dream Boy N.O.P., GLOCK’s Zonik N.O.P.
Denise Nekeman (Hasselt) – Boston STH
Emmelie Scholtens (Gorinchem) – Desperado N.O.P.
Madeleine Witte-Vrees (Schijndel) – Cennin
Thamar Zweistra (Schore) – Hexagons Double Dutch
Eventing:
Merel Blom (Aalten) – Ceda N.O.P., The Quizmaster
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) – ACSI Champ de Tailleur, ACSI Campbelle WS
Laura Hoogeveen (Weert) – Wicro Quibus
Tim Lips (Breda) – TMX Herby
Elaine Pen (Voorschoten) – Divali
Jordy Wilken (Olst) – Burry Spirit
Paradressuur:
Nicole den Dulk (Elin B.)- Wallace N.O.P., Joey Distell
Rixt van der Horst (Nistelrode) – Findsley N.O.P.
Frank Hosmar (Haarle) – Alphaville N.O.P., Guetta
Melissa Janssen (Brunssum) – Dreamy-Boy
Britney de Jong (Utrecht) – Caramba
Glasten Krapels (Ingen) – Windhook
Lotte Krijnsen (Enschede) – Rosenstolz
Annemarieke Nobel (Kropswolde) – Doo Schufroo
Yvette Overgoor (Borculo) – Ace
Maud de Reu (Zwolle) – Webron N.O.P.
Sanne Voets (Berghem) – Demantur RS2 N.O.P.
Demi Uijtewaal (Almere) – Winando RFS
droversrun schreef:Leuk topic! Ben heel benieuwd wat we dit jaar gaan doen. Ik heb er niet een heel sterk gevoel bij trouwens dit jaar, zowel bij het springen als de dressuur niet. Denk dat Rotterdam wel een mooi meetmoment is om te kijken hoe we ervoor staan.
Ik sta zelf op de longlist bij de para’s. Daar denk ik overigens wel dat er medailles gereden gaan worden
JeanneV schreef:De twee van Glock als vaste waarde.... De derde plek gaat tussen Dinja, Adelinde en Marlies [in die volgorde... ook als reserve]. De blessure van Desperado kan Nederland nog wel een medaille kosten.
Freyr schreef:Ik had eigenlijk Alice Naber-Lozeman ook wel bij eventing verwacht. Iemand enig idee waarom zij niet erop staat? Ik volg het niet meer zo heel goed, dus weet niet precies of zij bijvoorbeeld geen toppaard op dit moment heeft staan.
Lalala12468 schreef:JeanneV schreef:De twee van Glock als vaste waarde.... De derde plek gaat tussen Dinja, Adelinde en Marlies [in die volgorde... ook als reserve]. De blessure van Desperado kan Nederland nog wel een medaille kosten.
Dat denk ik ook ja, kost toch zo’n 3% op de eindscore die je hard nodig had voor een medaille.
Ik zag overigens de startlijst van het NK dressuur, maar daar staat Hans-Peter niet op met Zonik. Zou dat betekenen dat Dream Boy definitief zijn troef is voor de OS?
Cowgirl schreef:Wat ik van de week op tv zag over japan is dat iedereen nog gewoon naar de winkels gaat en gaan ze massaal de straat op om te demonstreren tegen de OS. En ik dacht dat er ook geen lockdown was, iedereen gaat daar nog gewoon zijn gang.
Nou dan mogen die spelen wat mij betreft gewoon doorgaan.