bokt.nl
Sport
[ img ]Tokyo Test Event 2019. Foto: © FEI/Yusuke Nakanishi Deze nacht staat in Tokio de cross-country voor de eventingruiters op het programma. De cross-country, is vanwege het klimaat korter dan gebruikelijk bij Olympische Spelen en heeft een lengte van ongeveer 4.500 meter en moet worden gereden in een tempo van 570 meter per minuut. De eerste deelnemer gaat al om 07.45 uur lokale tijd van start, zodat alle paarden om 11.00 hun cross voltooid hebben.
Bekijk hieronder de volledige startlijst met Nederlandse tijden.
Nr | Land | Naam | Paard | Strafpunten | Ranking | Nederlandse tijd |
---|
1 | THA | CHAVATANONT Arinadtha | BOLEYBAWN PRINCE | 42.40 | (57) | 0:45 |
2 | GBR | TOWNEND Oliver | BALLAGHMOR CLASS | 23.60 | (2) | 0:48 |
3 | USA | PAYNE Doug | VANDIVER | 33.00 | (30) | 0:51 |
4 | SUI | VOGG Felix | COLERO | 26.70 | (8) | 0:54 |
5 | JPN | TOMOTO Kazuma | VINCI DE LA VIGNE | 25.90 | (7) | 0:57 |
6 | AUS | ROSE Shane | VIRGIL | 31.70 | (24) | 1:00 |
7 | CHN | HUA TIAN Alex | DON GENIRO | 23.90 | (3) | 1:03 |
8 | POL | PAWLAK Joanna | FANTASTIC FRIEDA | 40.50 | (55) | 1:06 |
9 | SWE | VIKLUND Therese | VISCERA | 28.10 | (11) | 1:09 |
10 | FRA | SIX Christopher | TOTEM DE BRECEY | 29.60 | (13) | 1:12 |
11 | ITA | PANIZZON Vittoria | SUPER CILLIOUS | 38.60 | (52) | 1:15 |
12 | IRL | WATSON Sam | FLAMENCO | 34.30 | (38) | 1:18 |
13 | NZL | PRICE Jonelle | GROVINE DE REVE | 30.70 | (17) | 1:21 |
14 | GER | KRAJEWSKI Julia | AMANDE DE B'NEVILLE | 25.20 | (4) | 1:24 |
15 | BRA | TOSI Marcelo | GLENFLY | 31.50 | (21) | 1:27 |
16 | BLR | ZELENKO Alexandre | CARLO GRANDE JR | 31.00 | (18) | 1:30 |
17 | CAN | LOACH Colleen | QORRY BLUE D'ARGOUGES | 35.60 | (42) | 1:33 |
18 | CZE | PRIHODA JR Miloslav | FERREOLUS LAT | 33.80 | (35) | 1:36 |
19 | PUR | BILLYS Lauren | CASTLE LARCHFIELD PURDY | 39.90 | (54) | 1:39 |
20 | ESP | GAVINO GONZALEZ Francisco | SOURCE DE LA FAYE | 47.70 | (62) | 1:42 |
21 | HKG | HO Thomas Heffernan | TAYBERRY | 46.70 | (61) | 1:45 |
22 | IND | MIRZA Fouaad | SEIGNEUR | 28.00 | (9) | 1:48 |
23 | DEN | FLARUP Peter T | FASCINATION | 33.70 | (34) | 1:51 |
24 | AUT | SIEGL Lea | DSP FIGHTING LINE | 32.60 | (28) | 1:54 |
Nr | Land | Naam | Paard | Strafpunten | Ranking | Nederlandse tijd |
---|
25 | THA | PITAKANONDA Weerapat | CARNIVAL MARCH | 38.20 | (51) | 1:57 |
26 | GBR | COLLETT Laura | LONDON 52 | 25.80 | (6) | 2:00 |
27 | USA | DUTTON Phillip | Z | 30.50 | (16) | 2:03 |
28 | SUI | JOHNER Melody | TOUBLEU DE RUEIRE | 36.10 | (44) | 2:06 |
29 | JPN | TANAKA Toshiyuki | TALMA D'ALLOU | 32.70 | (29) | 2:09 |
30 | AUS | McNAB Kevin | DON QUIDAM | 32.10 | (25) | 2:12 |
31 | CHN | SUN Huadong | LADY CHIN V'T MOERVEN Z | 35.20 | (41) | 2:15 |
32 | POL | CYBULSKA Malgorzata | CHENARO 2 | 31.00 | (18) | 2:18 |
33 | SWE | ROMEIKE Louise | CATO 60 | 28.00 | (9) | 2:21 |
34 | FRA | TOUZAINT Nicolas | ABSOLUT GOLD | 33.10 | (32) | 2:24 |
35 | ITA | BORDONE Susanna | IMPERIAL VAN DE HOLTAKKERS | 33.90 | (36) | 2:27 |
36 | IRL | O'CONNOR Austin | COLORADO BLUE | 38.00 | (49) | 2:30 |
37 | NZL | CAMPBELL Jesse | DIACHELLO | 30.10 | (15) | 2:33 |
38 | GER | AUFFARTH Sandra | VIAMANT DU MATZ | 34.10 | (37) | 2:36 |
39 | BRA | MAMPRIN LOSANO Rafael | FUILODA G | 36.00 | (43) | 2:39 |
40 | RSA | SCOTT-LEGENDRE Victoria | VALTHO DES PEUPLIERS | 39.50 | (53) | 2:42 |
41 | NED | BOONZAAIJER Janneke | CHAMP DE TAILLEUR | 33.00 | (30) | 2:45 |
43 | ROC | MITIN Andrey | GURZA | 36.10 | (44) | 2:48 |
44 | CZE | TRUNDA Miroslav | SHUTTERFLYKE | 46.10 | (60) | 2:51 |
46 | NED | BLOM Merel | THE QUIZMASTER | 31.50 | (21) | 2:54 |
47 | ROC | NASTENKO Mikhail | MP IMAGINE IF | 43.00 | (59) | 2:57 |
48 | ECU | WETTSTEIN Nicolas | ALTIER D'AUROIS | 40.90 | (56) | 3:00 |
49 | THA | SAMRAN Korntawat | FBONERO K | 32.50 | (27) | 3:03 |
50 | GBR | McEWEN Tom | TOLEDO DE KERSER | 28.90 | (12) | 3:06 |
Nr | Land | Naam | Paard | Strafpunten | Ranking | Nederlandse tijd |
---|
51 | USA | MARTIN Boyd | TSETSERLEG TSF | 31.10 | (20) | 3:09 |
52 | SUI | GODEL Robin | JET SET | 36.40 | (47) | 3:12 |
53 | JPN | OIWA Yoshiaki | CALLE 44 | 31.50 | (21) | 3:15 |
54 | AUS | HOY Andrew | VASSILY DE LASSOS | 29.60 | (13) | 3:18 |
55 | CHN | BAO Yingfeng | FLANDIA 2 | 34.50 | (39) | 3:21 |
56 | POL | KAMINSKI Jan | JARD | 33.10 | (32) | 3:24 |
57 | SWE | SVENNERSTAL Ludwig | BALHAM MIST | 35.00 | (40) | 3:27 |
58 | FRA | LAGHOUAG Karim Florent | TRITON FONTAINE | 32.40 | (26) | 3:30 |
59 | ITA | SCHIVO Arianna | QUEFIRA DE L'ORMEAU | 42.90 | (58) | 3:33 |
60 | IRL | ENNIS Sarah | WOODCOURT GARRISON | 38.10 | (50) | 3:36 |
61 | NZL | PRICE Tim | VITALI | 25.60 | (5) | 3:39 |
62 | GER | JUNG Michael | CHIPMUNK FRH | 21.10 | (1) | 3:42 |
63 | BRA | PARRO Carlos | GOLIATH | 36.10 | (44) | 3:45 |